• VIRIDIAN Witamina D3 w płynie 50 ml

Brak towaru
67.80 -12% 59.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 1-2 dni robocze
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Viridian
EAN 5060003592884
Witamina D jest niezbędnym elementem przyczyniającym się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, wykazuje korzystne działania na kości, mięśnie oraz zdrowe zęby.

W ostatnich latach strach przed ekspozycją na słońce stale wzrasta, natomiast styl życia staje się coraz bardziej siedzący. Coraz mniej przebywamy na słońcu, natomiast coraz więcej w zamkniętych pomieszczeniach. Filtry słoneczne z faktorem SPF 15 zmniejszają zdolność skóry do syntezy witaminy D o ponad 95%.Witamina D3 (wegan) w płynie to witamina D3 2000IU odpowiednia dla wegetarian i wegan.

Witamina D3 w butelkach z kroplomierzem do szybkiego i łatwego użycia: 0,5ml (miarka na kroplomierzu) zawiera 2000IU witaminy D o przyjemnym, delikatnym smaku pochodzącym z olejku pomarańczowego.Do grup szczególnie narażonych na niedobór witaminy D należą:

- osoby spędzające więcej czasu w pomieszczeniach zamkniętych,

- kobiety w ciąży,

- osoby powyżej 65 roku życia,

- dzieci do 5 roku życia.Składnikiolej z nasion słonecznika , olejek pomarańczowy, witamina D z porostu (Vitashine).Zalecane spożycieNależy odmierzyć załączonym kroplomierzem 0,5ml i dodać do jedzenia lub picia.

Należy zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.Stosowanie w trakcie ciąży i w okresie karmienia piersią oraz przez osoby przyjmujących leki tylko po konsultacji z lekarzem.

Odpowiedni dla Wegetarian i Wegan

Uwaga! Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Ostatnio oglądane produkty