• TERRANOVA Multiaskorbinian Witamina C 250mg owoce kompleks 50 kaps.

Brak towaru
69.00 -20% 54.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 1-2 dni robocze
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Terranova
EAN 5060203790370
Witamina C - jako jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy występujących w przyrodzie - jest absolutnie niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niestety sami nie potrafimy jej syntetyzować, dlatego musimy ją dostarczać z zewnątrz - bądź to w diecie, bądź w suplementach. Terranova odmieniła jednak oblicze suplementów z witaminą C, wprowadzając multiaskorbinian wraz z kompleksem owoców. Witamina C to bowiem l-askorbinian, który w naturze występuje w wielu formach, w bardzo wielu owocach i warzywach. Eksperci z Terranovy postanowili skorzystać z dobrych wzorców i połączyli różne formy askorbinianu: wapnia, magnezu, potasu z wysokiej jakości kompleksem roślinnym. Uzyskali w ten sposób minimum 250 mg witaminy C w każdej kapsułce roślinnej.

Ponieważ w przyrodzie witamina C występuje w otoczeniu cennych flawonoidów, chcąc naśladować to, co w przyrodzie najcenniejsze, Terranova stworzyła wyjątkowy kompleks owoców, witaminy C i kwasu alfa liponowego.

SkładnikiZawartość zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia (1 kapsułka):

Witamina C (L-askorbinian wapnia, magnezu, potasu)

250 mg

KOMPLEKS MAGNIFOOD

275 mg

w tym:

Stabilizowane otręby ryżowe

100 mg

Owoc i liść rokitnika (liofilizowane świeże)

50 mg

Owoc Acai** (liofilizowany świeży)

50 mg

Owoc Aceroli

50 mg

Owoc dzikiej róży

25 mg

Arabinogalaktan z modrzewia

5,5 mg

Kwas alfa-liponowy

0,5 mg

Sposób użyciaOsoby dorosłe jedna (1) lub dwie (2) kapsułki dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie stanowi zamiennika zróżnicowanej diety.

Data ważności: 31/03/2021

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Ostatnio oglądane produkty