• TERRANOVA Mikroflora Jelitowa Kompleks Roślinny dla dzieci 4-12 lat 50 kaps.

52.00 -12% 45.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-2 dni robocze
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Terranova
EAN 5060203794453

Zamówienie telefoniczne: 780095451

W preparacie Mikroflora jelitowa + kompleks roślinny z serii Green Child wykorzystalino trzy szczepy pożytecznych bakterii: Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus oraz Bifidobacterium lactis, przebadanych pod względem bezpieczeństwa. Produkt został przygotowany na bazie szczepów w 100% bezmlecznych w połączeniu z fruktooligosacharydami.

Zgodnie z zasadami synergii mieszaninę mikroflory połączono z rozpuszczalnymi i stabilizowanymi otrębami ryżowymi, liofilizowanym świeżym sokiem oraz częściami zielonymi buraka, liśćmi jarmużu i szpinaku. Wszystko po to, by pożyteczne bakterie nie były spożywane na czczo. Funkcję korzystnego środowiska pełnią fruktooligosacharydy, które są w składzie produktu.

Podobnie jak wszystkie produkty firmy Terranova także ten jest całkowicie wolny od wypełniaczy, substancji wiążących i innych sztucznych dodatków. Jest także w 100% odpowiedni dla wegan.

Wiele suplementów dla dzieci dostępnych na rynku ma formy gum czy żelków. Niestety wymagają one stosowania różnego rodzaju dodatków, podczas gdy Terranova absolutnie nie używa z tego typu substancji. Aby zatem zapewnić odpowiednie dawkowanie Mikroflora jelitowa + kompleks roślinny z linii Green Child zamknięta jest w miniaturowych kapsułkach. Jeśli mimo wszystko dziecko nie jest w stanie jej połknąć, jej zawartość można wsypać do soku, koktajlu owocowego lub jogurtu

Składniki



Zawartość zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia (1 kapsułka):

KOMPLEKS MAGNIFOOD

200 g

Rozpuszczalne i stabilizowane otręby ryżowe

100 mg

Sok i części zielone buraka** (liofilizowane świeże)

50 mg

Liść jarmużu** (liofilizowany świeży)

25 mg

Liść szpinaku** (liofilizowany świeży)

25 mg

Fruktooligosacharydy

100 mg

Mieszanina mikroflory:

Lactobacillus rhamnosus (Rosell-11)

500 mln JTK*

Lactobacillus acidophilus (Rosell-52)

500 mln JTK*

Bifidobacterium lactis (CHR Hansen BB-12)

500 mln JTK*

* Jednostki Tworzące Kolonie (ilość określona w czasie produkcji)

** w uprawie możliwe było użycie wyłącznie środków ochrony roślin i nawozów dopuszczonych przez USDA NOP.

Sposób użycia



Dzieci w wieku 4-12 lat jedna (1) kapsułka dziennie najlepiej w trakcie posiłku. W przypadku dzieci, które nie mogą lub nie chcą połykać kapsułki, jej zawartość może być wsypana do chłodnego soku, smoothie lub jogurtu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie stanowi zamiennika zróżnicowanej diety.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Ostatnio oglądane produkty