• SOLGAR Witamina E w płynie 59.2ml

Brak towaru
82.00 -23% 62.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 1-2 dni robocze
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Solgar
EAN 033984002975
Małe kropelki, wielka moc antyoksydacyjna - tak w skrócie można scharakteryzować płynną witaminę E firmy Solgar. Wolne rodniki to niewidzialne i wszechobecne zagrożenie dla naszego organizmu. Można je opisać jako formę tlenu, która wywiera szkodliwy wpływ na białka, DNA, kwasy tłuszczowe i inne związki, które ów „agresywny" tlen napotka na swojej drodze podczas wędrówki przez organizm człowieka. Wolne rodniki powstają na skutek wysiłku, diety, zanieczyszczenia powietrza, przyjmowania leków i w wielu innych sytuacjach. Jeśli organizm nie nadąża z procesami neutralizowania reaktywnych form tlenu, dochodzi do tzw. stresu oksydacyjnego. Stan ten z kolei leży u podstaw wielu schorzeń.*Zawartość buteleczki ze słynnego, bursztynowego koloru szkła to także przeciwutleniacze: mieszanina tokoferoli (D-beta, D-delta, D-alfa i D-gamma) oraz wysokiej jakości olej z krokosza. Zaletą takiego połączenia jest delikatny, neutralny, smak. Dzięki niemu krople mogą stać się stałym dodatkiem w naszej kuchni, gdyż łatwo połączyć je ze składnikami zup, sałatek i innych potraw przygotowywanych każdego dnia.Każda porcja (0,5 ml) zawiera 101 mg witaminy E. 59,2 ml opakowanie wystarcza na 118 dni stosowania.*T. Wolski, K. Olaf, M. Gerkowicz, M. Smorawski., Postępy Fitoterapii t. 8 nr 2, s. 82-90 (2007).

Sposób użyciaOsoby dorosłe: 0,5 ml dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.

SkładPorcja zalecana do spożycia w ciągu dnia (0,5 ml) zawiera:

Witamina E (D-alfa-tokoferol) - 101 mg (842% RWS*)

*RWS - Referencyjna Wartość SpożyciaSkładniki:

olej z krokosza barwierskiego, witamina E (D-alfa-tokoferol), olej roślinny, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli (d-alfa, d-beta, d-gamma, d-delta).

Informacje dodatkoweInformacja alergiczna:

Produkt bezglutenowy. Nie zawiera: pszenicy, produktów
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Ostatnio oglądane produkty