• SOLGAR Jelitowa flora bakteryjna 60kaps

Brak towaru
71.00 -27% 51.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 1-2 dni robocze
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Solgar
EAN 033984000148
Probiotyczna formuła nowej generacji 100% bez produktów mlecznych

Nasz preparat reprezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii produkcji oraz biochemii suplementów probiotycznych.Szczepy bakterii oferowane przez Solgara są żywe. Wszystkie szczepy wy­konywane są z pierwszego pasażu.Szczepy bakterii stosowane przez firmę Solgar są odporne na wysoki poziom kwasowości żołądka, ale w celu uzyskania dodatkowej ochro­ny produktów z tej serii zastosowano kapsułkowanie w mikrokapsuł­ki z matrycy polisacharydowej, która zwiększa ich możliwości przeży­cia w układzie pokarmowym.

Kapsułka rozpuszcza się bardzo szybko, a żel polisacharydowy w kap­sułce tworzy matrycę ochronną wokół bakterii. Żel ten jest odporny na kwas żołądkowy i rozpuszcza się dopiero w mniej kwaśnym środowisku dwunastnicy, w której bakterie są uwalniane, aby spełniły swoją funk­cję w przewodzie pokarmowym.

Nowe szczepy testowano w kwaśnym środowisku podobnym do śro­dowiska panującego w żołądku i stwierdzono, że mogą one prze­trwać dwie godziny.W odróżnieniu od zwykłych probiotyków mogą być więc przyjmowane podczas posiłku.

Sposób użyciaOsoby dorosłe: 1 do 2 kapsułek dziennie, najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza.

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

SkładKażda kapsułka zawiera:B. lactis, BB-12® 250 mln żywych mikroorganizmów, L. acidophilus, LA-5® 250 mln żywych mikroorganizmów

Informacje dodatkoweNaturalne substancje pomocnicze:

Substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstryna,

Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza)

Substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, alginian soduInformacja alergiczna:

Produkt nie zawiera: cukru, soli, skrobi, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produ­kowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegetarian.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Ostatnio oglądane produkty