• SOLGAR Advanced 40+ Acidophilus 60kaps

109.00 -34% 71.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-2 dni robocze
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Solgar
EAN 033984000278

Zamówienie telefoniczne: 780095451

Szczepy bakterii oferowane przez Solgara są żywe. Wszystkie szczepy wy­konywane są z pierwszego pasażu.Szczepy bakterii stosowane przez firmę Solgar są odporne na wysoki poziom kwasowości żołądka, ale w celu uzyskania dodatkowej ochro­ny produktów z tej serii zastosowano kapsułkowanie w mikrokapsuł­ki z matrycy polisacharydowej, która zwiększa ich możliwości przeży­cia w układzie pokarmowym.

Kapsułka rozpuszcza się bardzo szybko, a żel polisacharydowy w kap­sułce tworzy matrycę ochronną wokół bakterii. Żel ten jest odporny na kwas żołądkowy i rozpuszcza się dopiero w mniej kwaśnym środowisku dwunastnicy, w której bakterie są uwalniane, aby spełniły swoją funk­cję w przewodzie pokarmowym.

Nowe szczepy testowano w kwaśnym środowisku podobnym do śro­dowiska panującego w żołądku i stwierdzono, że mogą one prze­trwać dwie godziny.W odróżnieniu od zwykłych probiotyków mogą być więc przyjmowane podczas posiłku.

Sposób użyciaOsoby dorosłe: 1 do 2 kapsułek dziennie.

Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

SkładJedna kapsułka zawiera:

B. lactis, BB-12® 300 mln żywych mikroorganizmów,

L. acidophilus LA-5® 300 mln żywych mikroorganizmów,

L. paracasei,

L CASEI 431® 300 mln żywych mikroorganizmów,

L. rhamnosus GG,

LGG® 300 mln żywych mikroorganizmów,

S. thermophilus,

TH-4TM 300 mln żywych mikroorganizmów

Informacje dodatkoweNaturalne substancje pomocnicze:

Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza)

Sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowychInformacja alergiczna:

Produkt nie zawiera: cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapacho­wych lub barwiących. Odpowiedni dla wegetarian.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Ostatnio oglądane produkty