• Olejek Złodziei - Płyn do Dezynfekcji Rąk 100ml

18.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych
Dostępność Mało
Optima Natura
EAN 5904730293624

Zamówienie telefoniczne: 780095451

Olejek Złodziei - Płyn do Dezynfekcji Rąk w sprayu do higienicznej dezynfekcji rąk to unikalna mieszanina surowców, która uzyskała status i rejestrację o numerze 2982/TP/2020 w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako produkt Biobójczy firmy Optima Natura.

Wysoka zawartość alkoholu etylowego oraz wyjątkowa kompozycja naturalnych olejków eterycznych zawartych w Olejku Złodziei takich jak: goździkowy, cytrynowy, cynamonowy, eukaliptusowy i rozmarynowy sprawia, że ten nowatorski produkt, zachowuje przedstawione właściwości, nie tracąc przy tym przyjemnego zapachu.

Olejek goździkowy wykazuje właściwości antyseptyczne i dezynfekujące. Olejki eukaliptusowy, cytrynowy i cynamonowy działają przeciwbakteryjnie i antyseptycznie a olejek rozmarynowy działa odkażająco. Połączenie mieszaniny z alkoholem etylowym, który sam w sobie jest najlepszym środkiem biobójczym sprawia, że bakterie, wirusy i grzyby nie mają szans!

Produkt przeznaczony jest do codziennego stosowania szczególnie w okresie wzmożonych infekcji przeziębień i grypy.

 

Poręczna buteleczka o pojemności 100 ml z łatwością zmieści się w każdej torebce, plecaku czy kieszeni płaszcza.

Sposób użycia

Około 3 ml produktu wcierać w czyste, suche dłonie przez 30 sekund. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Przez cały czas dezynfekcji ręce muszą być wilgotne. Nie spłukiwać.

 

Substancja czynna

etanol 70g/100g

Pierwsza pomoc

W przypadku długotrwałego kontaktu możliwe zaczerwienienie, wysuszenie, lub pękanie skóry, łzawienie, podrażnienie. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów skontaktować się z lekarzem.

W przypadku spożycia: Nie wywoływać wymiotów. Wypłukać usta wodą. Po narażeniu drogą oddechową zapewnić dostęp świeżego powietrza.

W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

W przypadku pożaru: użyć gaśnicy proszkowej typu ABS do gaszenia. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu.

Zawartość /pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.

 

Informacje o bezpieczeństwie

Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Ostatnio oglądane produkty